אודותינו

אודות שירה מויאל

"בעקבות הידע וההתמחות הגדולה שלי בתחום עיצוב ותכנון החלל עם דגש על הום סטיילינג (הלבשת הבית לפרטיו כולל הקירות, הרהיטים, הגינה ועוד), למדתי 'להלביש' את הבית בצורה הנכונה, המתאימה והעדכנית ביותר. שכן, האופנה משתנה אך הסגנון הוא נצחי! והסוד שלי כמעצבת טמון בבחירת הרהיט הנכון, בצבעו, בשילוב בדים מנצחים ובטקסטורות נבחרות וכך אנו מטביעים  את חותמנו בבית ומייצרים הרגשה נוחה וחמימה בחלל שמאפיינת אותך. בנוסף, יש לציין כי כל עיצוב ועבודה שמגיעה לשלבי הביצוע אצל "אמה טרקסין" עוברת תכנון וביקורת מוקפדת עד הפרטים הקטנים, הכוללים עיצוב, ותכנון ייחודי המאפיין את "אמה טרקסין" וכמובן תוך התאמה אישית לאופי הלקוח."

הרעיון לייצר מגוון רחב של שירותים, נולד במטרה לענות על צרכי לקוחותינו המעוניינים לייצר שפה אחידה בביתם וזאת תחת קורת גג אחת. אנו שמחים ללוות את הלקוח בכל שלב ונושא החל מהיתרי הבנייה, התכנון, ועד עיצוב ושיפוץ סופי. בזכות עבודתנו בשלב התכנון והביצוע, אנו מאפשרים שקט וביטחון למגוון לקוחותינו, ושומרים על החוויה הנעימה בשיפוץ הבית ובהתחדשות. עבודתנו נעשית באחריות מקצועית ותוך שיתוף פעולה מתמיד והתחשבות מלאה בצרכי הלקוח.

אודות אמה טרקסין

"אמה טרקסין" הינה חברה המתמחה בביצוע כלל עבודות הגמר והמערכות בבית עבור מגוון גדול של לקוחות במגזר הפרטי. במרוצת השנים, השאירה את חותמה ויצרה ייחודיות במגוון בתים בה פעלה החברה, תוך שירות מקצועי ומקיף בשלב התכנון, העיצוב הבנייה והשיפוץ. פועלה של "אמה טרקסין", מגוון ביותר: בנייני משרדים, בתים פרטיים, וילות ודיור יוקרה, חנויות ואולמות תצוגה ואף מסעדות.

צרו קשר לפגישה ללא התחייבות